Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

Wszelkie Prawa Autorskie Zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć lub treści będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

Fachowa Dezynfekcja - Wykonujemy profesjonalną dezynfekcję i dezodoryzację pomieszczeń na terenie takich miast jak: Warszawa, Łódź, Poznań, Białystok, Suwałki
Strona  www.fachowa-dezynfekcja.pl jest własnością firmy HASTA M.W - Usuń Odór

Fachowa dezynfekcja Poznań

Usuń Odór

Strona główna

Imię i nazwisko
Firma
Twój Email
Numer telefonu
Wiadomość
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

i umów wizytę.

Usuń Odór facebook
Ozonowanie Poznań
Ozonowanie

Dla przedsiębiorców.

USŁUGI

Zajmujemy się fachową opieką instytucji Państwowych i działalności gospodarczych z zakresu dezynfekcji pomieszczeń z zagrożeń biologicznych oraz dezodoryzacji z uciążliwych zapachów. Nasze usługi świadczymy między innymi na terenie takich miast jak Poznań, Warszawa, Łódź czy Białystok a otrzymane zlecenia obsługujemy z indywidualnym podejściem siedem dni w tygodniu. Do każdej nowej pracy podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem niezależnie od jego specyfiki czy wielkości.

Dezynfekcja i dezodoryzacja usługi dla firm.

Nasze zlecenia przeprowadzamy trzema metodami pracy, takimi jak ozonowanie pomieszczeń, zamgławianie ulv zimną mgłą oraz klasyczny oprysk. Przed rozpoczęciem każdej pracy zawsze oceniamy sytuacje i staramy się dobrać odpowiednią i najbardziej skuteczną metodę dla danego problemu która to przyniesie najlepszy pożądany efekt.

Każda wycena ustalana jest indywidualnie na podstawie kilku kluczowych czynników. Dla sprawniejszej i szybszej wymiany korespondencji prosimy o podanie w wiadomości następujących informacji: Jaki zabieg Państwa interesuje dezynfekcja czy dezodoryzacja oraz podstawowy opis problemu, miejsca i preferowany dzień oraz godziny dezynfekcji/dezodoryzacji, metraż pomieszczeń podany w m2 przeznaczony do pracy. Pracujemy siedem dni w tygodniu w systemie dzień i noc.

Ozonowanie Biur

Zamgławianie Biur

Jakimi metodami pracujemy?.

Gdzie najczęściej działamy?.

Dezynfekcja biur Poznań

Biura, open space,
Sale konferencyjne.

Dezynfekcja siłowni
Dezynfekcja restauracji

Kluby fitness, Siłownie.

Lokale

gastronomiczne.

Dezynfekcja hoteli.
Dezynfekcja gabinetów lekarskich.
Dezynfekcja szkół

Pokoje Hotelowe.

Gabinety lekarskie,

Przychodnie.

Szkoły i przedszkola.

Kontakt.

biuro@fachowa-dezynfekcja.pl