Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

Wszelkie Prawa Autorskie Zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć lub treści będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

Fachowa Dezynfekcja - Wykonujemy profesjonalną dezynfekcję i dezodoryzację pomieszczeń na terenie takich miast jak: Warszawa, Łódź, Poznań, Białystok, Suwałki
Strona  www.fachowa-dezynfekcja.pl jest własnością firmy HASTA M.W - Usuń Odór

Fachowa dezynfekcja Poznań

Usuń Odór

Strona główna

Ozonowanie Warszawa
Usuń Odór facebook
Ozonowanie Poznań
Ozonowanie

Usługi dezynfekcji i dezodoryzacji
Warszawa

Usuń Odór usługi DD Warszawa

Gdzie i kiedy działamy

Odbiorcy prywatni.

Odbiorcy firmowi.

Usuń-Odór świadczy kompleksowe usługi w zakresie dezodoryzacji i dezynfekcji pomieszczeń mieszkalnych, firmowych i placówek Państwowych. Naszą pracę wykonujemy metodami ozonowania, zadymiania ULV oraz klasycznego oprysku.

Świadczymy usługi na terenie Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach a przy większych zleceniach na terenie całej Polski.

Mieszkania prywatne.

- Neutralizacja przykrych zapachów w tym: spalenizna, stęchlizna, zgnilizna, po remoncie, odór moczu, wymiocin, papierosów.

- Dezynfekcja pomieszczeń po chorobach domowników lub prewencyjnie.

- Eliminacja roztoczy

 

Samochody osobowe.
- Eliminacja wszelkich zapachów.
- Dezynfekcja wnętrza.

Biura, sale konferencyjne, hotele, szkoły, przychodnie, kuchnie gastronomiczne, restauracje, magazyny.

- Neutralizacja przykrych zapachów w tym: spalenizna, stęchlizna, zgnilizna, po remoncie, odór moczu, wymiocin, papierosów.

- Dezynfekcja pomieszczeń po wykrytym wirusie lub prewencyjnie.

Usuń Odór
Ozonowanie Poznań

Technologie jakimi pracujemy.

Ozonowanie.

Zamgławianie ulv.

Ozon jest silnie utleniającym gazem zawierającym trzy atomy tlenu o większej gęstości niż powietrze. Dzięki swoim właściwością utleniającym jest najsilniejszym środkiem dezynfekującym pomieszczenie z mikro i makro organizmów tj. bakterie, wirusy i grzyby. Dodatkowym atutem ozonu jest doskonała i szybka dezodoryzacja pomieszczeń z nieprzyjemnych zapachów. Już po 45 minutach od zakończenia ozonowania, pomieszczenie jest gotowe do użytku.

Zamgławianie to bardzo skuteczna metoda dezynfekcji w której  wodę łączymy z odpowiednim środkiem bakterio/wirusobójczym a następnie za pomocą specjalnej maszyny zamgławiającej rozpylamy środek w postaci delikatnej mgły. ULV z ang. (ultra-low-volume) czyli ultra mała objętość, polega na rozpraszaniu mikro-kropelek które  są dosłownie niewidoczne gołym okiem, ich średnica to ok. 30 mikronów. Dzięki takiej wielkości są one lekkie, bez problemu unoszą się w powietrzu i docierają w trudno dostępne miejsca. Krótki czas pracy i doskonała penetracja sprawiam, że metoda ta jest doskonała dla dużych powierzchni.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących naszych usług w Warszawie znajdą Państwo po tym linkiem: Usuń Odór