Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

Wszelkie Prawa Autorskie Zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć lub treści będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

Fachowa Dezynfekcja - Wykonujemy profesjonalną dezynfekcję i dezodoryzację pomieszczeń na terenie takich miast jak: Warszawa, Łódź, Poznań, Białystok, Suwałki
Strona  www.fachowa-dezynfekcja.pl jest własnością firmy HASTA M.W - Usuń Odór

Fachowa dezynfekcja Poznań

Usuń Odór

Strona główna

Usuń Odór facebook
Ozonowanie Poznań
Ozonowanie

Dezynfekcja, dezodoryzacja
Klubów fitness i
siłowni.

Specjalizujemy się w profesjonalnej dezynfekcji pomieszczeń z zagrożeń biologicznych i chemicznych a także kompleksowej dezodoryzacji po zalaniu, zgonie czy innym uciążliwym problemie. Nasze usługi dezynfekcji wykonujemy na terenie Warszawy a przy większych zleceniach na terenie całego kraju. Naszymi odbiorcami są zarówno firmy i instytucje Państwowe jak i osoby prywatne.

 

Na rynku dezynfekcji i dezodoryzacji działamy od 2017 roku a naszą pracę wykonujemy między innymi zgodnie z zaleceniami Europejskiego centrum ds. zapobiegania i kontroli chorób czy WHO.

Zadbaj o bezpieczeństwo i zdrowie swoich klientów.