Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

Wszelkie Prawa Autorskie Zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć lub treści będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

Fachowa Dezynfekcja - Wykonujemy profesjonalną dezynfekcję i dezodoryzację pomieszczeń na terenie takich miast jak: Warszawa, Łódź, Poznań, Białystok, Suwałki
Strona  www.fachowa-dezynfekcja.pl jest własnością firmy HASTA M.W - Usuń Odór

Fachowa dezynfekcja Poznań

Usuń Odór

Strona główna

Ozonowanie Białystok
Usuń Odór facebook
Ozonowanie Poznań
Ozonowanie

Dezynfekcja i dezodoryzacja
Białystok

Usuń Odór usługi DD Białystok

Gdzie działamy

Firmy prywatne i placówki Państwowe.

Domy i samochody prywatne.

Białystok to jedno z wielu miejsc które obsługujemy w zakresie kompleksowej dezynfekcji pomieszczeń z zagrożeń biologicznych oraz prewencyjnej a także eliminacji niepożądanych i ciężkich do usunięcia zapachów. Nasze usługi wykonujemy takimi metodami jak ozonowanie pomieszczeń, zamgławianie ulv oraz klasyczny oprysk, sposób wykonywania dezynfekcji i dezodoryzacji zawsze dostosowujemy do specyfiki i sytuacji klienta.

Nasze usługi wykonujemy między innymi w taki miejscach jak: szpitale, przychodnie, szkoły, przedszkola, biura prywatne i sale konferencyjne, pokoje hotelowe, restauracje i kuchnie gastronomiczne, magazyny, autobusy i naczepy tirów. Specyfika zleceń jest zróżnicowana ale do najczęstszych można zaliczyć dezynfekcję prewencyjną i po wykrytym wirusie, dezodoryzację odoru papierosów, stęchlizny i spalenizny.

W miejscach prywatnych najczęściej działamy w zakresie eliminacji niepożądanych zapachów a do najczęściej występujących można zaliczyć: spaleniznę, odór papierosów, stęchlizna, odór moczu, zapach chemii po remoncie a w ekstremalnych przypadkach dezynfekcja i dezodoryzacja pomieszczenia po zmarłym. Usługi wykonywane są w mieszkaniach i samochodach prywatnych.

Technologie jakimi pracujemy.

Ozonowanie.

Zamgławianie ulv.

Ozon jest gazem o właściwościach silnie utleniających który to   zawiera trzy atomy tlenu o większej gęstości niż powietrze. Dzięki swoim właściwością ozon jest najsilniejszym znanym środkiem przeznaczonym do dezynfekuji pomieszczeń z zagrożeń biologicznych tj. bakterie, wirusy i grzyby. Dodatkowym atutem jest doskonała i stosunkowo szybka dezodoryzacja pomieszczeń z nieprzyjemnych zapachów. Już po 45 minutach od zakończenia ozonowania, pomieszczenie jest gotowe do użytku.

Zamgławianie ulv skuteczna metoda do dezynfekcji pomieszczeń w której za pomocą specjalnej maszyny zamgławiającej rozpylamy środek dezynfekujący w postaci delikatnej mgiełki. ULV z angielskiego. (ultra-low-volume) czyli ultra mała objętość, polega na rozpraszaniu mikro-kropelek które  są dosłownie niewidoczne gołym okiem, ich średnica to ok. 30 mikronów. Dzięki takiej wielkości są one lekkie, bez problemu unoszą się w powietrzu i docierają w trudno dostępne miejsca. Krótki czas pracy i doskonała penetracja sprawiam, że metoda ta jest doskonała dla dużych powierzchni.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących naszych usług w Białymstoku znajdą Państwo po tym linkiem: Usuń Odór