Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

Wszelkie Prawa Autorskie Zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć lub treści będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

Fachowa Dezynfekcja - Wykonujemy profesjonalną dezynfekcję i dezodoryzację pomieszczeń na terenie takich miast jak: Warszawa, Łódź, Poznań, Białystok, Suwałki
Strona  www.fachowa-dezynfekcja.pl jest własnością firmy HASTA M.W - Usuń Odór

Fachowa dezynfekcja Poznań

Usuń Odór

Strona główna

Usuń Odór facebook
Ozonowanie Poznań
Ozonowanie
Ozon co to

Roztocza kurzu domowego
a ozonowanie pomieszczeń.

Roztocze - uciążliwy problem alergików.

Metody usuwanie roztoczy kurzu domowego.

Eliminacja roztoczy Warszawa

Roztocze kurzu domowego

Roztocza nazywane również "pajęczakami" to żywe mikro organizmy których liczebność szacuje się nawet na 30 tysięcy gatunków, zamieszkują wszystkie strefy klimatyczne a w naszym domowym zaciszu kryją się przeważnie  w kurzu domowym, możemy je znaleźć w naszej pościeli, materacu, ubraniach, dywan, wykładzina czy obiciach np. tapicerki krzeseł lub kanapy.

Uważa się, że temperatura odgrywa najważniejszą rolę jaka wpływa na rozwój i żywotność roztoczy a idealna temperatura do rozwoju jest w przedciale od 17°C do 28°C. Odpowiedni rozwój to również pokarm a do tego najlepiej nadaje się ludzki naskórek złuszczany przez cały dzień oraz wszelkiego rodzaju mikroelementy znajdujące się blisko pasożytów, dlatego też ważne jest regularne sprzątanie pomieszczeń.

 

Sprzątanie pomieszczeń - Istotną i ważną rolą jest by nie dopuszczać do sytuacji zbierania się nadmiernego kurzu w domu. Regularne przecieranie kurzu z mebli i  odkurzanie newralgicznych miejsc tj. tapicerki czy dywany to podstawa w poprawie komfortu życia codziennego alergików. Warto też wspomnieć o praniu ekstrakcyjnym tapicerek przynajmniej raz na 6 miesięcy, pranie na mokro metodą ekstrakcji dociera w głąb runa dzięki czemu bardzo dobrze pozbywa się roztoczy z wnętrza tapicerki.

 

Ozonowanie - Ozon dzięki swoim znakomitym właściwością utleniającym działa bardzo dobrze na organizmy jedno – i wielokomórkowe  tj. alergeny, bakterie i roztocza. Wykazuje on nawet do 50 razy skuteczniejsze działania bakteriobójcze niż pospolity chlor. Wpływ ozonu na roztocze kurzu domowego był wielokrotnie podawany badaniom na całym świecie i efekt zawsze był bardzo korzystny. Według badań przedstawionych w piśmie Ozone: Science & Engineering z 2006 roku, inaktywacja żywych roztoczy kurzu domowego w kontrolowanych warunkach domowych o temp. 25°C była skuteczna już przy nie wielkiej stosunkowo ilości ozonu w atmosferze. Warto również wspomnieć, że ozon jest gazem mocno penetrującym powierzchnie,  wnika wgłąb runa tapicerek i wszystkich możliwych szczelin. Dzięki czemu zabieg ozonowania pomieszczeń jest wysoko skuteczny w walce z roztoczami.

 

Środków neutralizujących alergeny - Jednym z takich środków który używamy w firmie Usuń Odór jest Allergoff ®, środek tego typu ma za zadanie zintensyfikować eliminacje roztoczy i zawsze jest stosowany jako pierwszy zabieg przed rozpoczęcie ozonowania pomieszczeń. Allergoff ® Obniża ryzyko rozwoju uczulenia lub zaostrzenia przebiegu choroby alergicznej,  wspomaga również leczenie objawów choroby alergicznej i astmy oskrzelowej.

Jako specjaliści w dziedzinie dezynfekcji, dezodoryzacji i eliminacji roztoczy z pomieszczeń od 2016 roku pracujemy między innymi metodą ozonowania i podejmujemy się przeróżnych zleceń na terenie całego kraju.  Więcej na temat naszych usług znajdą Państwo pod adresem: Ozonowanie Warszawa

Usuń Odór Ozonowanie pomieszczeń