Przedstawiona w witrynie oferta oraz cennik mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opisy i teksty z powyższej strony stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie.

Wszelkie Prawa Autorskie Zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie zdjęć lub treści będzie zgłaszane do uzyskania odszkodowania na drodze sądowej.

Fachowa Dezynfekcja - Wykonujemy profesjonalną dezynfekcję i dezodoryzację pomieszczeń na terenie takich miast jak: Warszawa, Łódź, Poznań, Białystok, Suwałki
Strona  www.fachowa-dezynfekcja.pl jest własnością firmy HASTA M.W - Usuń Odór

Fachowa dezynfekcja Poznań

Usuń Odór

Strona główna

Usuń Odór facebook
Ozonowanie Poznań
Ozonowanie

Dezynfekcja powierzchni.

Dezynfekcja (odkażanie) jest zabiegiem, którego celem jest eliminacja drobnoustrojów na powierzchni lub w unoszących się w powietrzu takich jak wirusy czy bakterie, szczególnie chorobotwórczych i szkodliwych w znacznym stopniu dla zdrowia. Powierzchnia po przeprowadzonej dezynfekcji pozostanie czysta a rozwój mikroorganizmów zostanie skutecznie zahamowany.

Czas i efektywność przeprowadzanej dezynfekcji zależy od takich czynników jak rodzaj drobno ustrojów, środowisko w jakim się znajduje czy stosowana metoda.

Jako biocyd, ozon działa podobnie do chloru i jest używany w podobny sposób. Doskonale dezynfekuje poprzez bezpośrednie utlenianie i niszczenie ściany komórkowej. Skutecznie radzi sobie z szeroką gamą bakterii, wirusów czy patogenów. Ze względu na naturę bezpośredniej siły utleniania ozonu nie ma mechanizmu, dzięki któremu patogeny mogą tworzyć odporność na ozon. Dzięki swojej gazowej formie ozon doskonale penetruje przestrzeń co wpływa znacząco na jakość dezynfekcji danego pomieszczenia.

Ozonowanie pomieszczeń jest  nieskomplikowanym i prostym zabiegiem dlatego jest to idealna metoda dezynfekcji oraz dezodoryzacji zarówno dla przedsiębiorców jak i osób prywatnych. Ozonowanie z powodzeniem przeprowadzimy między innymi w takich miejscach jak placówki użytku publicznego, firmowe biura, sale konferencyjne, restauracje, hotele czy mieszkania prywatne.

Chemiczna - W tej metodzie dezynfekcji wykorzystuje się czynniki chemiczne które wykazują skuteczne działanie w walce z drobnoustrojami.

 

Gazowa - Metoda w której gaz wpuszczamy do pomieszczenia lub specjalnej komory w celu dezynfekcji powierzchni i powietrza, idealnym do dezynfekcji gazem jest ozon.
Dezynfekcja pomieszczeń metodą ozonowania jest obecnie jedną z najczęściej stosowanych.

 

Para wodna, zimna mgła - Dezynfekcja  za pomocą pary wodnej o stałym ciśnieniu w temperaturze ok. 100-105 stopni Celsjusza. Możliwa jest również dezynfekcja zimną mglą za pomocą maszyn zamgławiających.

 

Promieniowanie - W tej metodzie wżywa się specjalnych lamp o promieniowaniu UV.

Opis • Zastosowanie • Metody

Dezynfekcja Pomieszczeń.

Ozonowanie pomieszczeń

skuteczna metoda dezynfekcji.

Jak działa

OZON.

Gdzie stosujemy

OZON.

Metody dezynfekcji.

Imię i nazwisko
Firma
Twój Email
Numer telefonu
Wiadomość
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

i umów wizytę.